Μετρητής

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα3440
mod_vvisit_counterΧθές6055
mod_vvisit_counterAll6455104
°F | °C
invalid location provided
Αθλητισμός


EΜΦΡΑΓΜΑ ΣΤΟ 94’

panaitolikos-1

Στις καθυστερήσεις χάθηκε η νίκη για τον Παναιτωλικό

Περισσότερα...
 
ΣΦΑΓΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Ισοπαλία... με το έτσι θέλω στο Αγρίνιο, με τον Ολυμπιακό Βόλουpanaitolikos-360

Περισσότερα...
 
ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

Παναιτωλικός

Περισσότερα...
 
ΝΕΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΕ

 

Χάλκινο για τον αθλητή της ΓΕΑ, στο Βαλκανικό πρωτάθλημα.

Περισσότερα...
 
UEFA EUROPA LEAGUE ....

oyefaH ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ .... !!!

 

 

Καλημέρα σας . Πέμπτη σήμερα και πρεμιέρα κάνει το νεοσύστατο uefa Europa League.

Ακολουθεί το πρόγραμμα και τα παιχνίδια της πρώτης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΑΓΙΑΞ - ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ

20:00 ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ

 

1.) Άγιαξ

2.) Άντερλεχτ

3.) Ντιναμό Ζάγκρεμπ 

4.) Τιμισοάρα

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΛΙΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

20:00 ΤΖΕΝΟΑ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ

 

1.) Βαλένθια

2.) Λίλ

3.) Σλάβια Πράγας

4.) Τζένοα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΣΕΛΤΙΚ

20:00 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ

 

1.) Αμβούργο

2.) Ραπίντ Βιέννης

3.) Σέλτικ

4.) Χάποελ Τελ Αβίβ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΧΕΡΤΑ - ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ

20:00 ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.

 

1.) Βέντσπιλς

2.) Σπόρτινγκ Λισ.

3.) Χερενφέϊν

4.) Χέρτα

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΦΟΥΛΑΜ

20:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΡΟΜΑ

 

1.) Βασιλεία

2.) Ρόμα

3.) ΤΣΣΚΑ Σόφιας

4.) Φούλαμ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ

20:00 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ

 

1.) Γαλατασαράϊ

2.) Ντιναμό Βουκορεστίου

3.) Παναθηναϊκός

4.) Στούρμ Γκράτς

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΛΑΤΣΙΟ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

22:05 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ

 

1.) Βιγιαρεάλ

2.) Λάτσιο

3.) Λέφσκι Σόφιας

4.) Σάλτσμπουργκ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΣΕΡΙΦ

22:05 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΤΒΕΝΤΕ

 

1.) Σερίφ

2.) Στεάουα Βουκουρεστίου

3.) Τβέντε

4.) Φενέρμπαχτσε

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ

22:05 ΕΒΕΡΤΟΝ - ΑΕΚ

 

1.) Άεκ

2.) Έβερτον

3.) Μπάτε Μπόρισοφ

4.) Μπενφίκα

 

10ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ

22:05 ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΤΟΥΛΟΥΖ

 

1.) Κλάμπ Μπρίζ

2.) Παρτιζάν

3.) Σαχτάρ Ντόνετσκ

4.) Τουλούζ

 

11ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ

22:05 ΚΛΟΥΖ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

 

1.) Αϊντχόφεν

2.) Κλούζ

3.) Κοπεγχάγη

4.) Σπάρτα Πράγας

 

12ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ

22:05 ΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

 

1.) Αούστρια Βιέννης

2.) Βέρντερ Βρέμης

3.) Μπιλμπάο

4.) Νασιονάλ

 

 ΜΑΖΗΣ

 
<< Έναρξη < Προηγούμενο 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Επόμενο > Τέλος >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL