Μετρητής

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα144
mod_vvisit_counterΧθές5544
mod_vvisit_counterAll6319919
°F | °C
invalid location provided
UEFA EUROPA LEAGUE ....

oyefaH ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ .... !!!

 

 

Καλημέρα σας . Πέμπτη σήμερα και πρεμιέρα κάνει το νεοσύστατο uefa Europa League.

Ακολουθεί το πρόγραμμα και τα παιχνίδια της πρώτης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΑΓΙΑΞ - ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ

20:00 ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ

 

1.) Άγιαξ

2.) Άντερλεχτ

3.) Ντιναμό Ζάγκρεμπ 

4.) Τιμισοάρα

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΛΙΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

20:00 ΤΖΕΝΟΑ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ

 

1.) Βαλένθια

2.) Λίλ

3.) Σλάβια Πράγας

4.) Τζένοα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΣΕΛΤΙΚ

20:00 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ

 

1.) Αμβούργο

2.) Ραπίντ Βιέννης

3.) Σέλτικ

4.) Χάποελ Τελ Αβίβ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΧΕΡΤΑ - ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ

20:00 ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.

 

1.) Βέντσπιλς

2.) Σπόρτινγκ Λισ.

3.) Χερενφέϊν

4.) Χέρτα

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΦΟΥΛΑΜ

20:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΡΟΜΑ

 

1.) Βασιλεία

2.) Ρόμα

3.) ΤΣΣΚΑ Σόφιας

4.) Φούλαμ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ

20:00 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ

 

1.) Γαλατασαράϊ

2.) Ντιναμό Βουκορεστίου

3.) Παναθηναϊκός

4.) Στούρμ Γκράτς

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΛΑΤΣΙΟ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

22:05 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ

 

1.) Βιγιαρεάλ

2.) Λάτσιο

3.) Λέφσκι Σόφιας

4.) Σάλτσμπουργκ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΣΕΡΙΦ

22:05 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΤΒΕΝΤΕ

 

1.) Σερίφ

2.) Στεάουα Βουκουρεστίου

3.) Τβέντε

4.) Φενέρμπαχτσε

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ

22:05 ΕΒΕΡΤΟΝ - ΑΕΚ

 

1.) Άεκ

2.) Έβερτον

3.) Μπάτε Μπόρισοφ

4.) Μπενφίκα

 

10ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ

22:05 ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΤΟΥΛΟΥΖ

 

1.) Κλάμπ Μπρίζ

2.) Παρτιζάν

3.) Σαχτάρ Ντόνετσκ

4.) Τουλούζ

 

11ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ

22:05 ΚΛΟΥΖ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

 

1.) Αϊντχόφεν

2.) Κλούζ

3.) Κοπεγχάγη

4.) Σπάρτα Πράγας

 

12ος ΟΜΙΛΟΣ

 

22:05 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ

22:05 ΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

 

1.) Αούστρια Βιέννης

2.) Βέρντερ Βρέμης

3.) Μπιλμπάο

4.) Νασιονάλ

 

 ΜΑΖΗΣ

 

Εορτολόγιο

Δημοσκόπηση

ΤΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΡΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ:
 

Login...